Kupi karte za utakmice 062 599 630
  • Čelik je ponovo poražen i to sedmi put za redom, ovaj put u zeničkoj Areni, u utakmici protiv RK Goražda. Rezultat je bio 32:35.

Iako su Čelikovci u prvom poluvremenu čak i vodili rezultatom 13:11 ili bili izjednačeni,  nisu uspjeli održati ritam dobre igre do kraja prvog poluvremena. Tako je poluvrijeme završeno prednošću gostiju od samo jednog boda, 16:17.

U drugom poluvremenu su domaći potpuno popustili i sve se odvijalo u znaku prednosti goraždanskih igrača. Najbolji među njima večeras je bio Krivokapić.

Među igračima Čelika vrijedi istaći Bajramovića koji je dao 7 golova i Skopljaka sa postignutih 9 golova. Sve to nije pomoglo mladoj ekipi domaćih da se otrgne od serije uzastopnih poraza, pa je sada opstanak u Premijer ligi gotovo nemoguć.

Iz Uprave tvrde da će se i dalje boriti pošteno i odlučno, unatoč ekonomskoj krizi koja već dugo potresa ovaj klub.

naslovna slika: arhiva