Utakmicom RK ”Čelik Junior” Zenica – RK ”Sana 7” Sanski Most, završeno je 16. kolo Prve rukometne lige Bosne i Hercegovine.

Rezultat: 45-19 (20-7)

Sudije: Brkić Edis i Zuko Sead (Ilidža)
Delegat: Konjičanin Esad (Visoko)

Rukometni klub ”Sana 7” iz Sanskog Mosta je gostovao u Zenici na utakmici protiv ekipe RK ”Čelik Junior”.

Ekipa RK Čelik Junior je cijelu utakmicu bila daleko nadmoćnija od gostiju i pokazali su da znaju majstorski vladati terenom.

I prvo poluvrijeme su bili u vođstvu, ali je drugo poluvrijeme pokazalo puni sjaj mladih igrača Čelika Juniora.

Rezultat na kraju 1. poluvremena je bio 20:7 za Čelikove Juniore, a u drugom dijelu utakmice su nadmoćno odigrali završetak i pobijedili sa čak 26 golova razlike.

RK ČELIK JUNIOR: Beganović Jasmin (8 odbrana), Brekl Mateo (1), Pašalić Adi (5), Sumbuljević Adnan, Bešić Edin (1), Suljić Omer (7), Jurić Danijel (3), Hodžić Harun (13 odbrana), Ajanović Muhamed (5), Kobilica Ekrem (8), Bećiragić Kenan (1), Biogradlija Kenan (10), Osmanbegović Bakir (3), Spahić Vedin (1).
Trener: Željko Vladimir, pomoćni trener: Grabić Ago

RK SANA 7: Cerić Jasmin, Aganbegović Mesud, Grbić Armin (1), Okanović Dino (1), Blagojević Gojko (6), Škorić Adnan (1), Mujagić Kenan (4), Gredelj Asmir (4), Hodžić Hamza (1), Softić Ajdin, Musić Emir (1).
Trener: Cerić Elbisa

U 17. kolu RK ”Čelik Junior” Zenica gostuje u Tuzli.

slika: arhiva